oferta dla firm związanych z budową

Na naszych stronach prezentujemy dane teleadresowe i informacje dotyczące zadań
Powiatowych Inspektoratów Nadzoru Budowlanego, a także oferującego w tym powiecie swoje usługi:
GEODETY
ARCHITEKTA
INSPEKTORA NADZORU
KIEROWNIKA BUDOWY
WYKONAWCY ŚWIADECTW ENERGETYCZNYCH
RZECZOZNAWCY
PRAWNIKA

Wykonawcom usług związanych z budową, proponujemy:

1. bezpłatne pośrednictwo w przekazywaniu zleceń od inwestorów, zainteresowanych usługami GEODETY, ARCHITEKTA, INSPEKTORA NADZORU, KIEROWNIKA BUDOWY, WYKONAWCY ŚWIADECTW ENERGETYCZNYCH, RZECZOZNAWCY, PRAWNIKA, realizowane przez Agencję InwestNawigator w tych powiatach i dotyczące usług, na które serwis pinb.pl nie otrzymał zlecenia na prezentację oferty od bezpośredniego wykonawcy lub wykonawca nie przedłużył zlecenia na kolejny rok,

albo

2. prezentację (ofertę) swojej firmy na wyłączność w wybranym powiecie (powiatach) i branży (branżach), która będzie jednoznaczna z zastąpieniem i wyłączeniem oferty pośrednictwa Agencji InwestNawigator, jako bezpośredniego wykonawcy.
Tym samym zlecenia od inwestorów zainteresowanych usługami, będą kierowane bezpośrednio do: GEODETY, ARCHITEKTA, INSPEKTORA NADZORU, KIEROWNIKA BUDOWY, WYKONAWCY ŚWIADECTW ENERGETYCZNYCH, RZECZOZNAWCY, PRAWNIKA w wybranym powiecie (powiatach) i branży (branżach).

Oznacza to, że w każdym powiecie, gdzie pośrednictwo w znalezieniu usług związanych z budową, deklaruje Agencja InwestNawigator, można zaproponować swoją prezentację (ofertę)

O tym jakie dane i informacje mają być umieszczone w bazie danych serwisu pinb.pl, decyduje wykonawca usług, mając możliwość samodzielnego ich redagowania i poprawiania w dowolnym czasie.
Koszt prezentacji na warunkach wyłączności (w jednym powiecie w wybranej kategorii):
500 zł + VAT za okres 1 roku.

W celu dokonania wyboru formy wspólpracy prosimy się zarejestrować tutaj: Rejestracja

PINB.PL


KONTAKT

www.pinb.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@pinb.pl


Copyright © 2001-2023 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.