oferta dla firm związanych z budową

Na naszych stronach prezentujemy dane teleadresowe i informacje dotyczące zadań
Powiatowych Inspektoratów Nadzoru Budowlanego, a także oferującego w tym powiecie swoje usługi:
GEODETY
ARCHITEKTA
INSPEKTORA NADZORU
KIEROWNIKA BUDOWY
WYKONAWCY ŚWIADECTW ENERGETYCZNYCH
RZECZOZNAWCY
PRAWNIKA

Wykonawcom usług związanych z budową, proponujemy:

Bezpłatne pośrednictwo w przekazywaniu zleceń od inwestorów, zainteresowanych usługami GEODETY, ARCHITEKTA, INSPEKTORA NADZORU, KIEROWNIKA BUDOWY, WYKONAWCY ŚWIADECTW ENERGETYCZNYCH, RZECZOZNAWCY, PRAWNIKA, realizowane przez Agencję InwestNawigator w tych powiatach i dotyczące usług, co do których serwis pinb.pl nie otrzymał zlecenia na prezentację oferty od bezpośredniego wykonawcy lub wykonawca nie przedłużył zlecenia na kolejny rok.

Prezentację (ofertę) firmy na wyłączność w wybranym powiecie (powiatach) i branży (branżach). Publikacja takiej prezentacji będzie jednoznaczna z zastąpieniem i wyłączeniem oferty pośrednictwa Agencji InwestNawigator.

Tym samym zlecenia od inwestorów zainteresowanych usługami, będą kierowane bezpośrednio do: GEODETY, ARCHITEKTA, INSPEKTORA NADZORU, KIEROWNIKA BUDOWY, WYKONAWCY ŚWIADECTW ENERGETYCZNYCH, RZECZOZNAWCY, PRAWNIKA w wybranym powiecie (powiatach) i branży (branżach).

Oznacza to, że w każdym powiecie, gdzie pośrednictwo w znalezieniu usług związanych z budową, deklaruje Agencja InwestNawigator, można zaproponować swoją prezentację (ofertę) jako bezpośredniego wykonawcy.

O tym jakie dane i informacje mają być umieszczone w bazie danych serwisu pinb.pl, decyduje wykonawca usług, mając możliwość samodzielnego ich redagowania i poprawiania w dowolnym czasie.
Koszt prezentacji na warunkach wyłączności (w jednym powiecie w wybranej kategorii):
 500 zł + VAT za okres 1 roku.

W celu dokonania wyboru formy wspólpracy prosimy się zarejestrować tutaj: Rejestracja

PINB.PL


KONTAKT

www.pinb.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@pinb.pl


Copyright © 2001-2018 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.