H. i E. Serafiniak Nieruchomości, Geodezja


63-700 Krotoszyn, ul. Rynek 1/6

tel. 62 722 66 21

biuro_s@serafiniak.pl

Opis firmy


H. E. Serafiniak Nieruchomości Geodezja jest firmą, która na rynku usług geodezyjnych działa od 1991 r., natomiast działalność w obrocie nieruchomościami rozpoczęła w 1997 r. 

Zgodnie z wytyczoną Misją oferujemy pełną kompleksowość usług, czyli wszystko w jednym miejscu, co jest niewątpliwym komfortem dla Ciebie. Współpracujemy z profesjonalistami, dla których najwyższa jakość obsługi klienta oraz rzetelność i szybkość realizowania usług są sprawami priorytetowymi.

H.E. Serafiniak Nieruchomości Geodezja działa na rynku obrotu nieruchomościami powiatu Krotoszyńskiego, Jarocińskiego, Gostyńskiego, Rawickiego, Ostrowskiego. Pośredniczymy w kupnie i w sprzedaży mieszkań, domów, lokali użytkowych i gruntów oraz w wynajmie mieszkań, domów, biur, przeprowadzamy regulację stanu prawnego nieruchomości. Naszym klientom zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę prawną i notarialną, zapewniamy również dyskrecje transakcji.

Zrealizujemy każdą wycenę nieruchomości np. dla banku lub dla innej instytucji. Współpracujący z nami rzeczoznawcy majątkowi z uprawnieniami zawodowymi wycenią Twoją nieruchomość szybko i fachowo.


Wszelkie sprawy z zakresu prawa cywilnego np. zgoda na sprzedaż nieruchomości przez osobę niepełnoletnią, sprawa spadkowa, negocjacje z wierzycielami i komornikiem, regulacja stanu prawnego nieruchomości pomoże Ci rozwiązać współpracująca z nami Kancelaria Prawnicza.

Współpracujący z nami inżynierowie budownictwa wykonają dla Ciebie:

 

  • inwentaryzacje architektoniczno - budowlane
  • oceny stanu technicznego obiektów budowlanych
  • nadzory inwestycyjne
  • kierownictwa budów
  • analizy stanów prawnych obiektów budowlanych
  • procedury uzyskania wszelkich pozwoleń budowlanych
  • procedury legalizacji samowoli budowlanych
  • projekty domów, obiektów przemysłowych lub użyteczności publicznej

 

Zapraszamy do naszego biura w Krotoszynie przy ul. Rynek 1 od poniedziałku do piątku od 9 00 do 18 00 oraz w soboty od 9 00 do 13 00. Nasi asystenci są do dyspozycji w każdym innym, dogodnym dla Ciebie czasie.
 

PINB.PL


KONTAKT

www.pinb.pl
ul. Chlewińska 13
01-695 Warszawa
tel. 22 698 70 80, fax 22 201 25 71
e-mail: redakcja@pinb.pl


Copyright © 2001-2017 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.